UBYTOVÁNÍ

Royal Garden Apartments***

Apartmány – ubytování, se nachází v rekreační oblasti Vranovské přehrady, 4 km od Vranovské pláže, v obci Štítary.

Samostatně stojící dům – apartmány – se nachází ve velké okrasné zahradě s jezírky, venkovním vyhřívaným osvětleným bazénem, zastřešeným zahradním posezením s velkým venkovním barem, zahradními grily, ohništěm, lehátky a křesly na opalování. Pro dokonalou relaxaci jsou k dispozici dvě infrasauny.Naši hosté mají možnost úschovny kol v uzavřeném objektu.

Klidné romantické prostředí – vhodné pro rodiny s dětmi, důchodce, přátele, vášnivé houbaře, rybáře, pro aktivní cykloturisty a pěší turisty, milovníky vína,…

Nepřeberné možnosti sportovního vyžití – plavání, windsurfing, lodičky, šlapadla, tobogán, rybolov, houbaření, cykloturistika, pěší turistika. Kulturní památky v okolí – Vranovský zámek, hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn, zámek Uherčice, město Telč, zámek Jaroměřice nad Rokytnou , Národní park Podyjí – hraniční pásmo s Rakouskem – Hardegg, obchodní centrum Hatě-přechod, město Znojmo, Lesná- Muzeum motocyklů. V obci Štítary jsou, 5 minut od našeho ubytování, 2 restaurace, potraviny - samoobsluha FLOP, Obchodní dům Pavelec, škola, školka, úřad Městyse Štítary, čerpací stanice, kostel sv. Jiří.